Смешни вицове Форум на тема: " Какво е пълно фиаско?". Първи коментар:"Това е, когато вървите по...

копирай
Форум на тема: " Какво е пълно фиаско?". Първи коментар:
"Това е, когато вървите по тъмна уличка, а насреща минава една красавица. В този момент минава автобус и красавицата се качва на него. Прецакан си отвсякъде!"
Втори коментар:
"Това е, когато вървиш по тъмна уличка, а насреща минава един невроятен красавец. В този момент минава автобус и той се качва на него. Прецакан съм отвсякъде!"
Трети коментар:
"Не сте прави! Пълно прецакване е, когато вървиш по тъмна уличка, зад теб някакъв едър мъжага те следва, а автобуса, така или иначе, никакъв го няма..."

     
изпрати
0
Зареди още вицове



    Кафе късметче Кафе Късметче

    ai генерирано късметче AI Късметче

    Генерирай
    Случайни вицовеКратки вицове

    Ние се грижим за вашите данни и ще използваме бисквитки само, за да подобрим вашето преживяване.
    OK, със светла тема OKOK, с тъмна тема тема Декларация за поверителност
    !
    Сигурни ли сте, че искате да изчистите списъка с любими?
    ДАНЕ
    ЗАТВОРИ
    Искаш ли да си имаш вицовете като приложение? 🙂Инсталирай