Смешни вицове Един човек отишъл на ресторант и поръчвал много и скъпи ястия. Келнерът...

копирай
Един човек отишъл на ресторант и поръчвал много и скъпи ястия. Келнерът забелязал това и предупредил шефа си. После келнерът попитал клиента:
- Ами, вие имате ли с какво да платите?
- Естествено!!! Може ли да платя в перли?
Келнерът отишъл да попита шефа и шефа одобрил
- Да, може!
- Дай една порция миди и стикай палци!!!

     
изпрати
0
Зареди още вицове



    Кафе късметче Кафе Късметче

    ai генерирано късметче AI Късметче

    Генерирай
    Случайни вицовеКратки вицове

    Ние се грижим за вашите данни и ще използваме бисквитки само, за да подобрим вашето преживяване.
    OK, със светла тема OKOK, с тъмна тема тема Декларация за поверителност
    !
    Сигурни ли сте, че искате да изчистите списъка с любими?
    ДАНЕ
    ЗАТВОРИ
    Искаш ли да си имаш вицовете като приложение? 🙂Инсталирай