Смешни вицове Ало, Пешо вкъщи ли си е? Да, защо...

копирай
- Ало, Пешо вкъщи ли си е?
- Да, защо?
- Ами искам да взема назаем за седмица сто лева.
- Ти как мислиш, ако Пешо имаше сто лева щеше ли да си седи вкъщи?

     
изпрати
0
Зареди още вицове



    Кафе късметче Кафе Късметче

    ai генерирано късметче AI Късметче

    Генерирай
    Случайни вицовеКратки вицове

    Ние се грижим за вашите данни и ще използваме бисквитки само, за да подобрим вашето преживяване.
    OK, със светла тема OKOK, с тъмна тема тема Декларация за поверителност
    !
    Сигурни ли сте, че искате да изчистите списъка с любими?
    ДАНЕ
    ЗАТВОРИ
    Искаш ли да си имаш вицовете като приложение? 🙂Инсталирай