Смешни вицове Съобщение в НАП:"Дами и Господа,Моля, идвайте със слънчеви очила, че иначе...

копирай
Съобщение в НАП:
"Дами и Господа,
Моля, идвайте със слънчеви очила, че иначе ненавистта във вашите очи ни пречи да работим"

     
изпрати
0
копирай вица
Тичал Зайко из гората. На една полянка видял Кумчо Вълчо, излегнал се под едно дърво и пуши трева.
-Какво правиш, бе Вълчо! Луд ли си? Ще се затриеш с тия наркотици! Я бързо ставай и тръгвай с мене-ще бягаме за здраве, ще изразходиш енергия, ще се изчистиш...
Станал Вълчо и тръгнал със Зайко. Побегнали двамата из гората- на една полянка виждат Кума Лиса- опъва кокаин на един дънер.
-Лисо, луда ли си!? Стига с тия наркотици- казали в един глас Зайко и Вълчо.
Скочила и лисицата. Продължили тримата нататък и на третата полянка-Баба Меца точно да си удари един шприц хероин.
-Стои, Мецо! Недей! Спри да се друсаш! Идвай с нас да видиш как добре се живее без наркотиците. Тичаме си из гората, изразходваме енергия- суперкеф! Идваи с нас да спортуваш!
И така всички животни се събрали на крос в гората, защото послушали заека да не стоят на едно място, а да израсходват енергия. В това време над гората летели двойка лешояди. Единият казал на другия:
-Ей, гледей какъв ташак! Зайко Байко е*а мамата на цялата гора с това екстази!

     
Зареди още вицове



    Кафе късметче Кафе Късметче

    ai генерирано късметче AI Късметче

    Генерирай
    Случайни вицовеКратки вицове

    Ние се грижим за вашите данни и ще използваме бисквитки само, за да подобрим вашето преживяване.
    OK, със светла тема OKOK, с тъмна тема тема Декларация за поверителност
    !
    Сигурни ли сте, че искате да изчистите списъка с любими?
    ДАНЕ
    ЗАТВОРИ
    Искаш ли да си имаш вицовете като приложение? 🙂Инсталирай