Смешни вицове Ти китаец ли си?- Не.- Китаец си.- Не.- Китаец си.- Добре - китаец съм.- Тогава...

копирай
- Ти китаец ли си?
- Не.
- Китаец си.
- Не.
- Китаец си.
- Добре - китаец съм.
- Тогава защо не са ти дръпнати очите, бе?

     
изпрати
0
Зареди още вицове



    Кафе късметче Кафе Късметче

    ai генерирано късметче AI Късметче

    Генерирай
    Случайни вицовеКратки вицове

    Ние се грижим за вашите данни и ще използваме бисквитки само, за да подобрим вашето преживяване.
    OK, със светла тема OKOK, с тъмна тема тема Декларация за поверителност
    !
    Сигурни ли сте, че искате да изчистите списъка с любими?
    ДАНЕ
    ЗАТВОРИ
    Искаш ли да си имаш вицовете като приложение? 🙂Инсталирай