Смешни вицове По принцип много обичам да се пея дома. Та като зяпнах вчера и съседа отдолу...
подреди по последно харесани
копирай
По принцип много обичам да се пея дома. Та като зяпнах вчера и съседа отдолу вика :" Вземи тия 30 лева и спри да брецаш като магаре! Побърка блока, ма!", после съседа отгоре " Млъкни бе, вземи тия 20 лв и се спри вече!"....и като ми се отвори една бизнес нишаааааа.....

0
Още супер смешни вицове
Зареди още вицове
