Смешни вицове Двама си говорили...

копирай
Двама си говорили:
- Абе, много искам в Испания да ходя, от бикове да бягам.
Другия му казал:
- Еми, ходи на дискотека в Перник, бутни някого и бягай.

     
изпрати
0
Зареди още вицове



    Кафе късметче Кафе Късметче

    ai генерирано късметче AI Късметче

    Генерирай
    Случайни вицовеКратки вицове

    Ние се грижим за вашите данни и ще използваме бисквитки само, за да подобрим вашето преживяване.
    OK, със светла тема OKOK, с тъмна тема тема Декларация за поверителност
    !
    Сигурни ли сте, че искате да изчистите списъка с любими?
    ДАНЕ
    ЗАТВОРИ
    Искаш ли да си имаш вицовете като приложение? 🙂Инсталирай